Barbie Giydirme Oyunları Oyna

other-barbieBarbie oyuncağı uzun yıllardan beri çocukların çok severek oynadığı oyuncaklar arasında çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle kız çocukları barbie oyuncakları ile oynamayı çok severler. Özellikle kız çocuklarının en sevdiği oyunlardan biri de http://www.oynatsak.com/

Kız çocukları yapısı gereğiyle giydirme, saç ve makyaj unsurlarını çok sevmektedir. Bu nedenle evde barbie bebekleri ile oynarken onların saçlarına değişik şekiller verir, makyajlar yapar veya kıyafetlerini değiştirir.

Ancak normal hayatta barbielerin kıyafet sayıları sınırlıdır. Birkaç kıyafetten ibaret olduğu için çocuklar belirli bir süre sonra sıkılırlar. Ancak sitemiz üzerinden çok uzun zamandan beri barbie oyunları hizmeti sunulmaktadır.

Barbie oyunlarına girerek çocuklara milyonlarca farklı tercihler sunulmaktadır. Sitemizin barbie oyunları çerçevesinde yüzlerce farklı kıyafet, şapka, gözlük, ayakkabı, çanta, kolye, ve küpe seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler arasından çocuklar barbie bebeklerini nasıl görmek istiyorsa ona göre giydirmektedir.

Sitemiz üzerinden farklı saç modelleri ve makyajlar sayesinde barbie oyunları keyifli bir hale gelmektedir. En son trendin yer aldığı sitemiz üzerinden barbie giydirme faaliyetleri çocukların ellerinin altına geldi.

Barbie Oyunları ile Eğlenceli Dakikalar

Çocukların gün içerisinde oyuncakları ile oynamaktan sıkıldığı gözlemlenmektedir. Aynı barbie bebekler ve aksesuarları çocukların belirli bir süre sonra sıkılmalarına neden olmaktadır. Ancak gerçek hayatta birkaç parça kıyafet ve aksesuar nedeniyle sıkılan çocuklar için yeni bir alternatif bulunuyor.

Sitemizi ziyaret ederek birbirinden farklı barbie oyunları keşfedebilirsiniz. Barbie oyunları arasından istediğiniz oyunu seçerek barbie oyunları oynamaya başlayabilirsiniz. İsterseniz bakıcı barbie oyunu oynayabilir isterseniz barbieye deniz sörfü yaptırabilirsiniz.

Ayrıca barbieyi giydirerek onu arkadaşlarının veya erkek arkadaşı Ken’in yanına gönderebilirsiniz.  Barbie’yi okula gönderebilirsiniz. Ona üniforma giydirebilir ve onu okuluna gönderebilirsiniz. Barbie’yi yaz prensesi haline getirebilir ve yazın en trend kıyafet ve aksesuarlarını Barbie üzerinden deneyebilirsiniz.

Sue Oyunları Evinize Geldi

Sitemiz üzerinden Sue oyunları evinize kadar geldi. İnternet üzerinden birçok Sue oyununu anında oynama fırsatına sahip olabilirsiniz. Hem keyifli hem farklı dakikalar yaşayabileceğiniz sitemizde çocuklar sıkılmayacak ve Sue makyajı, saçı ve kıyafetleri sayesinde eğlenceli dakikalar geçirecektir.

Sue oyuncağı çocukların en sevdiği oyuncaklar arasında yer aldığından dolayı çocukların en sevdiği oyunlar da Sue giydirme oyunlarıdır. Yüzlerce kıyafetin bulunduğu Sue giydirme oyunları sayesinde barbienin dünyasına girme fırsatına sahi olabileceksiniz.

Sue’yu giydirmekle kalmaz ona bakıcı oyunları da oynatabilirsiniz. Sue’nun bebek bakıcılığı yaptığı oyunda bebek için tüm emzikleri toplamalı ve bebeğe yetiştirmelisiniz. Ancak içeride bulunan köpeğe yakalanmamanız gerekmektedir.

Çocuk bakıcılığı oyununda ise Sue başkasının evinde bebek bakıyor ve bebeğin isteklerini yerine getirerek onu mutlu etmeye çalışıyor. Bu oyunda Sue’ya yardım ederek bebeğin ihtiyaçlarını karşılamalı ve bebeği mutlu ederek onun güzel bir zaman geçirmesini sağlamalısınız.