Efsane Oyun Minecraft Apkindir.Mobi’ de.

3ece2a1e5a5e5f430f5a530ba1104a14İlk bakışta, oyun çok basit ve küçük bir eğlenceli görünüyor, ama biraz yaratıcılık gerekir, sen beklenenden daha eğlenceli olabilirsin farklı dokular ile kutuları oluşturarak güzel işler yapabilirsin.

minecraft indir ücretsiz oynanan ve 100 dakika ya da 5 gün (oyun) sürer edilebilir. Şu anda, çiçekler ve bitkiler için zemin ve ağaç gövdeleri gelen sahnede olan herhangi bir eleman yok edebilir. Sen derin olsun elde edilmesi Dünya’nın manto ulaşmak için gökdelenler ve inanılmaz mağaralar inşa edebilirsiniz.

Gece düştüğünde yardımcı olacak öğeleri oluşturmak için çeşitli kaynaklar toplayarak hayatta kalmak için hazırlamaya başlayın. canavarlar kan susamış görünecektir – kanını. Bu tür kürek, kazma, kılıç gibi öğeleri ve ekipman oluşturma ve ağaç keserken performansınızı arttırmak ve taş kırmaya eksenleri.

veya mağara İlk kulübe oluşturduktan sonra şimdi rahatladım nefes alabilir. minecraft oynarken bir insan olduğunuzu unutmayın. Onlar aksi takdirde yavaş yavaş kalbi kaybedecek, yiyecek ve su ihtiyacı ve daha az uyarı, onun mağara onun crypt olacak.