Foot Care Nedir

footcare 1Öncelikle Foot Care bir ayak kremidir. Gün boyuncu farklı atmosferlere giren ve ayakkabı içinde sıkışıp bütün vücudumuzun yükünü taşıyan ayaklarımızın iyi olması için kullanılması gereken bir kremdir. Ayak kokusu kremi

Biz insanlar ayaklarımızın kokmasından çok rahatsız oluruz bu nedenle de ayak kokusu kremi kullanmamız gerekir. Özellikle kadınlar bu konuda fazla hassastır. Bunun yanı sıra çatlak ve mantar görünce hemen moralimiz bozulur ve düzelmesi için normal bir kreme başvururuz. Normal kremler vücudumuz için yeterli olsa da konu ayaklarımıza gelince ayrı bir ilgi isteyen ayaklarımız için yeterli değildir. Çünkü içerikleri sadece vücut nemini korumak için yapılmıştır ama ayaklarımız sadece neme değil yanı sıra antibakteriyel bileşenleri olan bir kreme ihtiyaç duymaktadır.

İşte tam bu noktada da devreye Foot Care giriyor. Foot Care ayak kokusuna son kremi içindeki antibakteriyel bileşenler sayesinde ayaklarımızın tam anlamında ihtiyaçlarını karşılıyor. Ph değerinin 5. 5 olması ile de hiçbir yan etkisi yoktur. Tamamen bitkisel bir kremdir hiç düşünmeden kullanabilirsiniz. İçiniz rahat olsun.

Daha ilk kullanımda farkı göreceksiniz. Kullananların %99’ u Foot Care’ i tavsiye etmektedir.