İstenmeyen tüyler için doğal çözüm

talaİstenmeyen tüyler hem kadınlar hem de erkekler için sorun oluşturmaktadır. Hassas bölgelerdeki tüylerin temizlenmesi sağlık açısından önemlidir. Yüz bölgesindeki dengesiz çıkan tüyler kötü görüntülere sebep oluyor. Karınca yağı eski yıllardan beri kullanılmakta olan bir tekniktir bu tekniği eskiden bir çok insanlar kullanmaktaydı.

Tüylerden kurtulma yöntemleri

Tüy dökücü kremler

Tüylenmeyi azaltmak ve yok etmek için kullanılan tüy dökücü kremler önce tüyleri yakıyor ve eritiyor. Yanan tüyler otomatik olarak köklerinden daha güçlü olarak geri dönüyor. http://www.talakarincayumurtasiyagi.net/ siparişleriniz için yanda verilen bağlantıya tıklayarak yeni siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Lazerle tüy dökme yöntemi

Lazer yöntemi ile haftalarca uygulanan seanslar için bir ton para harcamanız gerekiyor. Vakti ve parası çok olanlar için uygulansa da doğal bir yöntem değildir. Buna ek olarak en çok acı veren ağda yöntemlerinden birisi lazerle yakma yöntemidir.

Ağda yöntemi

Klasik tüy alma yöntemidir, düzenli olarak tekrarlanması gereken acı verici bir işlemdir.

Epilasyon yöntemi

Epilasyon aletleri de devamlı kullanılması gereken aletlerdir. Tüyleri kökten sökmesi sebebiyle daha güçlü tüyler çıkmasını sağlar. Verdiği acı dayanılmazdır.

Jiletle tıraş yöntemi

2 gün içinde daha sert tüylerin çıkmasına neden olabilecek tüy alma yöntemidir. Kesinlikle tavsiye edilmez.

Bütün bu yöntemler tüyleri sadece geçici olarak temizlemeye yarar. Bu yöntemlerin yerine tüylerin azaltılması ve yeniden çıkmaması için çözümler üretilmelidir. Tüylerin inceltilmesi ve azaltılması için doğal yöntemlerden faydalanılmalıdır. Karınca yumurtası yağı bilinen en eski ve etkili tüy azaltma ve tüylerden kurtulma yöntemi olarak kullanılmaktadır.

Özel bir yağ olan tala uzun yıllardan beri kullanılan bir karışımdır. Tala karınca yumurtası yağı kremi ile çok daha pürüzsüz bir vücuda sahip olabilirsiniz. Özel formülü sayesinde kısa sürede etkisini göstermeye başlayacak acısız ağrısız sızısız bir yöntemdir.