Klimadan Yoğun Koku Geliyorsa Bostancı Arçelik Servisi Çözer

Soğutma ve ısıtma işleminin yanı sıra, iklimlendirme ve kullanılan ortamdaki havanın temizlenmesi görevlerini de üstlenen Arçelik klimalar, kullanılan ortamda bulunan çeşitli tozların, kirlerin, gözle görülemeyen pek çok artı ürünün dışarı atılmasında da etkin bir rol oynar. Bu türlü toz ve kirlerin kullanıma bağlı olarak, zaman içerisinde, klimaların iç ünitesi üzerinde birikmesi, klimanızın çalışma performansını olumsuz etkileyebileceği gibi, çeşitli kokuları da yaymasına sebep olur. Bu nedenle klimaların periyodik olarak bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi, iç ve dış ünitelerin teknik servis personelleri tarafından gerekli bakımının yapılması önemlidir. Klimanın belirli periyotlarda bakımının yapılmaması halinde oluşan kokular, aslında klimanızın görevini doğru ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirdiğinin kanıtıdır. Klima bakımınız için Bostancı Arçelik Servisi çağrı merkezine gerekli hizmet talebini bırakabilirsiniz.

 

İklimlendirme konusunda geniş bir deneyim ve uzmanlığa sahip olan Arçelik, tüm özellikleriyle az enerji harcayarak soğutma ve ısıtma konusunda yüksek çalışma performansı gösteren ürünler geliştirerek tüketicilerin hizmetine sunar. Arçelik klimaların sahip olduğu ileri ve akıllı teknolojiye bağlı olarak, kurulum ve kullanımları sırasında uyulması gereken kurallar bulunur. Bu kurallar cihazın en yüksek verimlilikle çalışması ve dolayısıyla tüketicilerin almak istedikleri hizmeti tam olarak alabilmesi için gereklidir. Klimaların periyodik bakımlarının yapılması, cihazın randımanlı bir şekilde çalışabilmesi için en önemli ayrıntılardan biridir. Isıtma ve soğutma işlemi dışında, havanın temizlenmesi ve pek çok parçacığın filtrelenmesi görevlerini de yerine getirmekte olan klimalar, çalışma temposuna bağlı olarak, sürekli olarak çeşitli toz, kir ve parçacıkların filtrelerinde toplanmasına sebep olurlar.

 

Bu durum cihazın çalışma performansını olumsuz yönde etkileyeceği gibi, koku ve dışarıya atılan çeşitli toz parçacıkları gibi etkilerinde ortaya çıkmasına sebep olurlar. Bu tür olumsuzluklarla karşılaşmamak için, klimanızın yıllık bakım talebini Kadıköy Arçelik Servisi çağrı merkezine iletebilirsiniz. Arçelik klimalar, iklimlendirme, havanın temizlenmesi ve artı özellik olarak nemlendirilmesi görevlerini yerine getirirler, tüm bu işlemleri asgari ses çıkararak gerçekleştiren bu akıllı cihazların, performanslarıyla ilgili karşılaştığınız her türlü şüpheli durumda öncelikle cihazınızı durdurarak, Sancaktepe Arçelik Servisi çağrı merkezine hizmet talebinde bulunmanız, oluşabilecek daha teknik sorunların önüne geçmenizi sağlayacaktır.