Minecraft Ücretsiz İndir

Minecraft çıktığından bu yana sürekli oyunseveler tarafından takip edilmekte ve sürekli oyunun ücretsiz ve tam versiyon halini bulmaya çalışmaktadırlar. Ama oyunun temeli ücretli olduğu için buldukları bazı siteler ise ya virüslü ya da yalan haber çıkabiliyor.

Şimdi size oyunu bilgisayarınıza virüs bulaştırmadan ve en kolay nasıl bulacağınızı anlatacağım; öncelikle indirmek istediğiniz minecraft sürümünü belirleyin. Örneğin 1.9 sürümünü indirecekseniz internete minecraft 1.9 ücretsiz indir diye aratmayın.

Çünkü minecraft’ı en çok yabancılar oynadığı için yabancı kaynaklardan bulmanız daha kolay olur.

Mesela minecraft 1.9 free download diye aratabilirsiniz. Ya da ” minecraft free download.” İsteğe göre değişebilir. Oyunu kurmayı bilmiyorsanız ise yine ingilizce içerikli videolar izleyin. Adamın ne dediğini boşverin sadece ne yaptığına bakın. Bu sayede oyunu sorunsuz kurabilirsiniz.

Oyun ücretsiz olarak bilgisayarınızda kurulu olur. Ve oyunda bildiğiniz gibi tek ve çok oyunculu olarak iki kısım bulunur.

Tek oyunuculu kısımda istediğiniz gibi oynayabilir, hayalgücünüzü konuşturabilirsiniz. Ama çok oyunculuda her servere giremeyebilirsiniz. Çünkü sizinki ücretsiz olduğu için her server sizin üyeliği kabul etmeyebilir.

Vip oyun oynamak istersenizde hiç oyunun ücretsizini aramadan direkt minecraft’ın resmi sitesinden oyunu indirebilir, üye olabilir ve 15 dolar gibi cüzi bir miktara vip oyunu dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Vip alıp ne yapacağım diiyenlere ise şöyle bir tavsiyem var;

vip üyelik sizi her servere sokar, o serverlerde ise çeşitli oyun modları bulunmaktadır. Hunger games’den egg wars’a kadar. Minecraft’ı sadece ev yapmakla oynamak istemezseniz. Vip üyelik tam size göre. Ama Minecraft’ı ücretsiz indiripte bu zevkleri bazı serverlerde kolayca ve doyasıya yaşayabilirsiniz.

Virüs konusunda ise bir çok oyunseverin şikayetçi olduğu konudur. İnternetten oyun indirir ve bilgisayarına virüs bulaşır. Bu virüsden de kurtulamadığı için bilgisayarını formatlamak zorunda kalır.

Kısacası bilgisayarınızda bir antivirüsünüz olsun. Ve kafanız rahat etsin.

 

Minecraft’ı www.minecraft-indir.com adresinden indirdikten sonra oyunu istediğiniz gibi ve doyasıya oynayabilirsiniz.

Bu içeriğe yorum yapabilirsiniz, veya trackback kendi sitenize gönderebilirsiniz.