Minecraft ücretsiz indir

Çıktığı günden bu yana gerçekten oldukça ilgi çeken ve bu ilgiyi her gün katlayan oyun olan minecraft her geçen gün kullanıcısı artıyor. Sadece ülkemizde on binden fazla kullanıcısı olan hayatta kalma odaklı oyunun zekanıza katkısı da bi o kadar fazla. Oyunu oynarken hem zevk alıyorsunuz hem de zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz ayrıca mimariniz gelişiyor. Mimarinizle birlikte el becerileriniz düşünme becerileriniz gibi bir çok özelliğiniz gelişiyor hem de sadece bir oyunda…

Minecraft Nasıl İndirilir ?

Minecraft sadece bir hayatta kalma oyunu değildir yaratıcı moduna geçerek dilediğiniz yapıyı dilediğinizce yapabilir veya çeşitli modlar yükleyerek oyunu bambaşka bir oyuna çevirebilirsiniz. Mesela eğer oyunda size dünya yetmiyorsa uzay modunu yükleyerek uzaya çıkabilir veya cehennemden sıkıldıysanız cennet modunu yükleyerek cennete gidebilirsiniz. Böyle çeşitli modlar ile oyunu çeşitli şekillerde süsleyebilirsiniz. Ayrıca bilgisayar süreniz kısıtlıysa buna üzülmeyin oyun çeşitli platformlarda da yer almakta bu şekilde dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Oyunun mobil versiyonunu da sitemizden indirerek mobilden de saatlerce oynayabilirsiniz. Mobil versiyonunda da aynı şekilde ancak bilgisayara göre biraz daha zor oynanışı var. Ancak bilgisayardaki kadar zevk aldığınız mobil minecrafta da mod yükleyerek eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yapımcıları bu kadar ilgi almasına şaşırdı. Fakat bu ilginin üzerine daha fazla yüklendi oyuna ve oyun şu anda ülkemizde ve tüm ülkelerde çok popüler. Bu popülerliği sağlayan oyunu geçtiğimiz yıllarda Microsoft satın aldı.

Normalde ücretli olan bu oyunu sitemizden ücretsiz  bir şekilde burdan indirebilir, dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz. İndirdikten sonra hiçbir kurulum vs. yapmadan kolay bir şekilde oyuna girebilirsiniz sadece ek olarak java adlı programınızın olması gerekmektedir. Çünkü oyunu çalıştırmak için  Java’nın en son sürümüne sahip olmanız gerekmektedir.

Minecraft Nasıl Online Oynanır ?

Javanın son sürümüne sahipseniz oyunu hatasız bir şekilde dilediğinizce oynayabilirsiniz fakat eğer oyunun son sürümüne sahip değilseniz sitemizden java adlı programın son sürümünü indirip yükledikten sonra buradan bir minecraft serverı seçip oyunu dilediğinizce minecraft oynayabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi oyunlar diliyorum hiçbir şekilde hile kullanımını önermiyorum fakat o sizin tercihiniz. İyi eğlenceler.

Bu içeriğe yorum yapabilirsiniz, veya trackback kendi sitenize gönderebilirsiniz.