Sakal Çıkarıcı Yöntemler

Taken From Dizorb.com
Taken From Dizorb.com

Erkeklerin oldukça etkilendikleri bir problem de köse sakal oluşumlarıdır. Köse bildiğiniz gibi, tam olarak sakala sahip olamayan ve bölgesel boşluklar olarak ortaya çıkmaktadır. Bu durumda da gayet normal olarak, erkeklik göstergesi olarak görülen sakal, tam anlamı ile olmadığından, psikolojik olarak bazı etkilenmelere de sebep olmaktadır. Sizlerde artık sakal çıkarıcı bazı yöntemler uygulayarak, daha gür ve çok sakala sahip olabilirsiniz.

Bu yöntemler nelerdir?

Genel olarak bildiğiniz gibi, sarımsak etkisi, sakal kök oluşumlarında etkilidir. Her ne kadar sakalların gürleşmesinde etkili olduğu bilinse de yanlış bir düşüncedir. Sarımsak, sadece, sakal oluşumu olmayan yerlerde, tüylerin başlamasına yardımcı olacaktır. Sakal gürleştirmek isteyenler ise, daha farklı yöntemler uygulaması gerekebilir.

Sakalların kök oluşumunu sağlamak

Yukarıda bahsetmekte olduğumuz sarımsak bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Bunun için de özel olarak üretilen köselik için sakal çıkarıcı serum ürünleri, içeriğinde sarımsak yağı bulundurarak, sizlerin sakal oluşumunda yardımcı olacaktır. Diğer etkili bitkiler ise, kekik, biberiye yağları kapsamındadır. Bu serumlar, içeriğinde bu maddeleri barındırarak, sakal kök oluşumunda sizlere yardımcı olacaktır.

Daha gür sakallar için

Sakal kökleri mevcut. Fakat sizler daha gür sakallara sahip olmak istiyorsanız, sarımsak ya da badem yağı bu konuda yardımcı olmayabilir. Çünkü sakal çıkarıcı etkileri olarak biliniyor. Eğer ki sakallarınızın daha gür olmasını istiyorsanız, en etkili yöntem olarak bilinen, düzenli traş sizlerin tercihlerinizden olabilir. http://www.sakalcikarici.org/nasil-kullanilir bağlantısına tıklayarak nasıl kullanılacağı konusunda bilgi alabilirsiniz.