Soğanlık Arçelik Servisi Aynı Gün Hizmet Veriyor

Reklam Alanı 728X90

Kendisine özel ve son derece ileri bir teknoloji kullanılarak üretilmiş olan Arçelik buzdolapları, doğru kurulum ve kullanma koşulları altında, az enerji tüketimi, yüksek performans ve yanı sıra, uzun kullanım ömrüne sahip olarak kullanılabilir. Bu nedenle kurulum ve kullanma esnasında dikkat edilmesi gereken tüm detaylar, cihazınızın kullanma kılavuzunda belirtilmiştir. Öncelikle buzdolaplarının herhangi bir ısı kaynağının yakınına veya doğrudan güneş alan bir bölgeye konumlandırılmaması, üç tarafından da tan olarak bir duvara veya benzeri nesneye dayanmaması, kurulumun yapıldığı alanın zeminin düz ve yeterli dayanıklılığa sahip olması, nemli bir ortamda kurulmaması gereklidir. Buzdolabınızın kurulum aşamasında Soğanlık Arçelik Servisi, teknik personellerinden gerekli yardımı talep edebilirsiniz.

 

Buzdolabınızın bağlı olduğu elektrik şebekesinin, doğru koşullar altında döşendiğinden emin olmalısınız. Bu durum çeşitli hayati tehlikelerin ortaya çıkmasının önüne geçebileceği gibi, sadece buzdolabınız için değil, diğer tüm elektronik cihazlarınızın kullanımı sırasında güvenli olmanızı sağlayacak önemli bir detaydır. Gerekli koşullara sahip ve yeterinde direnç gösteremeyen bir elektrik şebekesi, kullanım esnasında cihazınızın performansını doğrudan etkilediği gibi, çeşitli tehlikelerinde ortaya çıkmasına sebep olabilir. Konuyla ilgili tüm şüphelerinizde, Dudullu Arçelik Servisi teknik personellerine süratli bir şekilde başvurmanız önemlidir.

 

Haftanın her günü ve her saat olmak üzere hizmet sunabilme yeteneğine sahip olan Örnek Mahallesi Arçelik Servisi, hızlı çözümler ortaya koyabilmek adına özel olarak yapılandırdığı gezici teknik birimlerinde, her türlü soruna yerinde müdahale edebilecek bilgi birikimine sahip teknik personel ve ileri teknolojiye sahip donanımlarla yapılandırmıştır. Tarafımıza ulaşan tüm hizmet talepleri, en yakın gezici teknik servis ünitemize aktarılarak, en hızlı şekilde çağrınıza yanıt verebilmekteyiz. Yaşam kalitenizin güvencesi olacak bir nitelikte hizmet sunmakta olan kuruluşumuz, Arçelik beyaz eşya ürünleri teknik servis hizmetlerini benzersiz bir hizmet kalitesiyle sunmaktadır. Arçelik buzdolapları ile ilgili olarak herhangi bir konuda oluşan şüphelerinizle ilgili olarak başvurabileceğiniz çağrı merkezimiz, gerekli bilgi ve teknik destek hizmetini kısa bir süre içerisinde sağlayacaktır. Her gün ve her saat olmak üzere, çağrı merkezimize veya web sitemizde bulunan talep formunu doldurarak hizmet talebinizi iletebilirsiniz.

 

Reklam Alanı 728X90

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir