Wifi Şifre Kırma Programı indir

OpenVPN_Bedava_internet_kullanma-1080x544

 

Wifi Şifre Kırma Programı indir – 2016

Selam arkadaşlar. Bugün ki yazımız hepimizin ortak problemi olan AKK ve ondan kurtulma yolu olan alternatif wifi ağları olacak. Adil kullanım kotası gerçek bir bela, gerçi bu kotanın artırılacağı konuşuluyor ama ne değişir ki. 50 GB değil de 75 GB yaparlar oda bize 2-3 gün kazandırır. Bu yüzden başka yollar aramaya mecbur bırakılıyoruz. WPA ve WEB şifreleme arayüzü ile korunan WiFi yani Wireless kablosuz bağlantıları kırarak bağlantıda sınır tanımıyoruz. Bunun için yapmamız gereken şey yazının devamında kullanımını anlatacağımız yazıyı sonuna kadar okumanız. Bu programın her hangi bir sorunu yoktur, gönül rahatlığıyla siteyi ziyaret edip indirebilirsiniz.

Wifi şifre kırma 2016 yöntemi bir çok sitede yer alıyor ama bunlar asılsız ve uygulanmayan bilgilerden oluşuyor. Bunun önüne geçmek adına sizlerle faydalı bir konu paylaşacağız. Programın 2 versiyonu mevcut. Birisi dosya boyutu olarak büyük olup tüm dosyaları barındırıyor. Diğeri ise daha küçük olup sadece ana datayı çekmeye yarıyor. Bu programı indirdikten sonra şifreyi öğrenip mobil cihazlarınızla da erişim sağlayabilirsiniz. Mobil operatörler ile sorunsuz uyum sağlar. Siz yinede mobil verinizi kapalı tutarsınız. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom‘da sorunsuz çalışan bu uygulama ile sınırsız internet keyfini yaşayın.

OpenVPN ile Bedava internet

Diğer uygulamamız ise yukarda bahsettiğimiz operatörler ile sorunsuz şekilde çalışan OpenVPN programıdır ve bu bir VPN arayüzüdür. Openvpn bedava internet 2016 ile yıl boyunca eğlencenin dibine vurabilirsiniz. 2017 yılında yeni VPN adresleri ile güncellenecek olan bu uygulamanın datalarını hilemobil.com adresinden takip edebilirsiniz. Programların indirme linkleride yine bu sitede yer alıp, tüm detayları sorabileceğiniz bir ekip sizleri bekliyor olacak. Bunun gibi bir çok kategoride içerik sağlayan arkadaşlarımız en faydalı programları eleyerek sizlere sunuyor ve kullanım videoları ile işinizi oldukça kolaylaştırıyor.