Deckon Asma Tavan Sistemleri – Deckon.com.tr

Reklam Alanı 728X90
Deckon.com.tr - Deckon Asma Tavan Sistemleri
Deckon.com.tr – Deckon Asma Tavan Sistemleri

Tüm perakende mağazaları, ofisler, spor salonları, alışveriş merkezleri, devlet daireleri ve bunun  gibi tüm yaşam alanlarımızda kullanmaktan vazgeçemediğimiz ürünlerin başında “asma tavansistemleri gelmektedir. Türkiye’de bir çok firma asma tavan sistemlerini uygulasa da profesyonellik ve kalite anlamında maalesef yetersiz kalmaktadır. Sizlere bugün “asma tavan sistemleri” nde adından sıkça söz ettiren bir firma – websitesinden bahsetmek istiyorum : Deckon Asma Tavan Sistemleri (http://www.deckon.com.tr)
Firma asma tavan sistemleri üzerine son derece profesyonel ve sektör ile ilgili tüm ihtiyaçları karşılayacak düzeyde. “Deckon Asma Tavan Sistemleri” nin hizmetlerini kısaca özetleyecek olursak;

  • Metal Asma Tavan Sistemleri
  • Petek Tavan Sistemleri
  • Taşyünü Asma Tavan Sistemleri
  • Ahşap Asma Tavan ve Duvar Sistemleri
  • Delikli Alçıpanel ve Akustik Sıva Sistemleri
  • PVC Gergi Tavan Sistemleri
  • Taşıyıcı Sistemler

olarak özetleyebiliriz.
Deckon Asma Tavan Sistemlerinin iddialı olduğu konuların başında ise “ahşap panel” gelmektedir. Nedir bu ahşap panel diye soracak olursak; Ofis, showroom ve lobi gibi alanlarda kullanılan ve mekanlara doğal bir görünüm kazandıran sistemdir diyebiliriz.
Lineer asma tavan” da Deckon Asma Tavan Sistemleri’nin uzmanlık alanlarından bir tanesi : Bu tavan sisteminin özelliği tamamen demonte edilebilir olması, ince ve dekoratif bir görüntü oluşturmasının yanında sağlamlık konusunda da oldukça iddialıdır.
Deckon Asma Tavan Sistemleri’nin web sitesindeki referanslar bölümü bizlere çok şey anlatıyor…
Sizce de öyle değil mi ?

Reklam Alanı 728X90
One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir