Gezginler Farkıyla Oyun indir Program indir

Reklam Alanı 728X90

Teknolojik gelişmeler sayesinde hayatımıza pek çok program giriş yaptı. Sürekli olarak gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurmak için kod yazarları yeni yeni program yazıyor. Aslında baktığınız zaman bu programların tamamı çok ihtiyacımız varmış hissine kapılmamızı sağlıyor ki şuan geldiğimiz durumda kullandığımız her programa ihtiyacımız olduğu doğrudur. Mesela bir mesajlaşma programı olan Whatsapp herkes tarafından kullanılıyor ve insanlar bu programı kullanmayan kişilere cahil gözü ile bakıyor. Üstelik uygulamayı indirirken hiçbir ödeme yapmamanız ve bunun ile de sınırlı kalmayıp mesaj başına ücret ödememeniz sizi cezp eden bir başka yöndür. Sms şeklinde mesajlaşmaya kalktığınız zaman operatörünüze ödediğiniz ekstra ücretlerden de bu program sayesinde kurtuluyorsunuz.

gezginler

Program indirme işlemleri artık hayatımızın bir parçası halini aldı. İstediğimiz programı indirmek için ise internet üzerinden bir süre araştırma yapmamız gerekmektedir. Çünkü düşündüğümüz gibi her internet sitesi istediğimiz programı indirmemiz sırasında yardımcı olmaz. Bunun en büyük nedeni ise bazı sitelerde indirmek istediğiniz programların maalesef virüs içerisinde yüklenmesidir. Virüslü uygulamaları laptopunuza indirmemek için ise yapmanız gereken tek şey gerçekten güvenilir bir siteden indirme işlemi yapmanızdır. Peki, program indirme sırasında kullanabileceğiniz güvenilir bir site var mı? Tabii ki programlarınızı gönül rahatlığı ile indirebileceğiniz ve milyonlarca kişinin de güven içerisinde kullandığı, şimdiye kadar yüklenen hiçbir programda hata çıkmayan gezginler bulunmaktadır.

Gezginler.gen.tr sitesi bünyesinde bulundurduğu milyonlarca oyun, uygulama, oyun yamaları ve aklınıza gelebilecek tüm programları ile kullanıcılarına uzun yıllar boyunca hizmet vermiştir. Üstelik istediğiniz bir oyunu indirmek için sadece oyun indir sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Bunun dışında sitenin en büyük özelliklerinden bir tanesinin ise size yol gösterici olması olduğunu söyleyebiliriz. Sitede bulunan uygulamaların yanındaki açıklama kısımlarında kullandığınız program ile ilgili ayrıntılı bilgileri bulabilir ve kullanım sırasında bu bilgilerden yararlanabilirsiniz. Örnek verecek olursak laptopunuza virüs bulaştı ve siz bu virüsü bilgisayarınızdan temizlemek için nasıl bir yöntem uygulayacağınızı bilmiyorsunuz ya da iki virüs programı arasında kaldınız. Virüs programlarının yanında bulunan açıklama kısmını okuduktan sonra emin olun bu iki programdan hangisinin size daha uygun olduğuna hızlı bir şekilde karar verebileceksiniz.

Reklam Alanı 728X90
One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir